Таунхаус або по-іншому подвійний будинок – це тип споруди, при якій два будинки знаходяться в одному. Відносно молода концепція скандинавського походження, поступово стає все більш популярною в Європі.

Будівництво таунхауса – ідеальний вибір, якщо Ви хочете, щоб поруч були рідні або у Вас велика сім’я і необхідно розширити житловий простір. У обох домогосподарств є власне невелике середовище всередині будівлі, кожне зі своїми вхідними дверима і зручностями. Іншими словами, під одним дахом знаходяться два окремих будинки. Найчастіше, такі оселі будуються замість старого будинку на вже наявній ділянці землі або доповнюють старий будинок.

Основні переваги таунхауса:

  1. Готова ділянка. Відсутність необхідності купувати нову ділянку для будівництва додаткового будинку.
  2. Економія на будівництві. На готовій ділянці вже відомий тип ґрунту, рекомендований фундамент і безліч інших дрібниць, які полегшать і прискорять будівництво.
  3. Зручно для великих сімей. Можна жити поруч з близькими людьми, при цьому в окремому будинку.
  4. Широкий вибір дизайну. Можна побудувати будинок в будинку або добудувати два будинки, що стоять поруч, із загальною стіною, можна зонувати простір усередині будинку. Все обмежується тільки фантазією і бюджетом.

Хоча у проживання в «таунхаусі» є деякі недоліки, так як молоде покоління намагається жити окремо, далеко від рідних і відчувати свободу. Безумовно даний вид будинку підійде не всім. Але якщо зважитися, Ви зможете створити невелике співтовариство зі своїх рідних. Жити великою родиною в одному будинку, де у кожного є свій простір.

Якщо Ви плануєте зробити рішучий крок і побудувати подвійний будинок, важливо вибрати команду кваліфікованих будівельників і «АЛ-ХЕККА» є такою. Для консультації телефонуйте: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.