Одним з основних факторів успішної побудови оселі – це проект майбутньої конструкції. Проект – це ретельний план приміщення.

Однак, як правильно і точно пояснити свої бажання не будучи обізнаним в будівельній тематиці?

  1. Під час першої зустрічі необхідно якомога більше розповісти про те, що хотілося б бачити на ділянці. Сюди входить поверховість, кількість житлових кімнат і санвузлів, наявність терас, балконів, гаража, підвалу і т.д. Краще заздалегідь розписати все це на папері, щоб нічого не упустити.
  2. Важливо визначити зручну форму спілкування між замовником і архітектором. Визначити, що архітектор може робити на власну думку, а що потрібно узгоджувати із замовником. Також важливо почути рекомендації архітектора щодо світлової орієнтації будинку і в цілому його пристрою.
  3. Після обговорення загальних умов, переходьте до конкретних – складання технічного завдання. Тут необхідно визначитися з кількістю вікон, їх розміром, висотою стель, товщиною стін, типом покрівлі, особливостями проведення електромереж, водопроводу і основними матеріалами для будівництва.
  4. Індивідуальне проектування. Це завершальний етап роботи архітектора. Відповідність макета проекту очікуванням замовника залежить від того, наскільки зрозуміло було описане технічне завдання. Ескізний проект відображає загальну картину будинку, його зовнішній вигляд і розташування кімнат. На цьому етапі замовник може внести останні корекції та після всіх обговорень створюється робочий проект.
  5. Робочий проект, розробляється вже не тільки архітектором, а й командою проектувальників, інженерів і конструкторів. На даному етапі замовнику можна бути спокійним і лише іноді приймати участь в узгодженні важких моментів.

Розуміючи етапи створення проекту будинку, Вам буде легше сформулювати свої бажання. В ході зведення будинку виникне ще дуже багато нюансів, тому важливо завжди мати зворотний зв’язок.

Компанія «АЛ-ХЕККА» має багаторічний досвід в будівництві будинків, залишайте заявку на нашому сайті і ми Вам зателефонуємо.