Будувати оселі з дерева так само старо, як і сам будинок. Протягом століть оселі будувалися з дерева, а також з глини, каменю, цегли і багато чого іншого. За останнє сторіччя дерево поступилося місцем бетону і сталі в якості основної структурної основи більшості будівель, як житлових, так і комерційних. Зрештою, довговічність і міцність цих більш сучасних матеріалів – ось чому вони стали стандартами будівництва.

Але деревина повертається! Нові технології обробки деревини були зосереджені на конструкційній деревині.

Основні переваги конструкційної деревини:

  1. Низький вуглецевий слід (викиди парникових газів);
  2. Забезпечує більш швидке будівництво, оскільки панелі виготовляються заздалегідь і можуть бути зібрані поза будівельним майданчиком, що скорочує терміни реалізації проектів;
  3. Забезпечує високу теплову ізоляцію;
  4. Високе співвідношення міцності та ваги, високої вогнестійкості.

Особливо успішно конструкційна деревина застосовується в споруді каркасних будинків. Дерев’яний каркас відкриває захоплюючі можливості в архітектурному та структурному дизайні. Найбільш популярним застосуванням в даний час є установка відкритих, вигнутих або прямих дерев’яних балок для обрамлення житлових приміщень. Використання великих дерев’яних балок дозволяє створювати великі відкриті простори в стелях і рясно використовувати вікна. Не дивлячись на останнє, ці відкриті внутрішні види також є енергоефективними завдяки використанню новітніх ізоляційних і покрівельних матеріалів для створення теплого і затишного інтер’єру.

Розробка унікального дерев’яного будинку вимагає великого досвіду і прихильності якості. Кожен проект вимагає копіткого партнерства з клієнтом. Компанія «АЛ-ХЕККА» пишається тим, що готовий об’єкт відповідає баченню кожного з наших клієнтів. Наш досвід в будівництві дерев’яних каркасних конструкцій поряд з якістю виготовлення робить нас одним з лідерів в будівництві дерев’яних каркасів.

У Вас є бажання побудувати або поліпшити свій будинок? Залишайте заявку і ми з Вами зв’яжемося!