Що вибрати? Повноцінний другий поверх або побудувати мансарду?

Ми вважаємо це справа смаку, але трохи історії і фактів допоможуть Вам визначитися.

Чи знали Ви, що мансарду придумав Франсуа Мансар – французький архітектор 17 століття? Звідси і назва – мансарда.

В ті часи мансарда вважалася житлом для бідняків… звучить не дуже? Але все не так просто! Часто ці бідняки були художниками, артистами, письменниками. Тому мансардний поверх часто вибирають творчі люди.

Шум вітру і дощу буде чути сильніше, що для творчих людей саме те, а ось для сну Ваших дітей може бути зайвим. Хоча, компанія «АЛ-ХЕККА» може зробити Вам шикарну шумоізоляцію і ніяких зайвих звуків не буде.

І все ж плюсів у мансарди багато. Вартість будівництва може вийти дешевше, ніж будувати повноцінний поверх. Але це не завжди, все залежить від конкретного випадку. Додамо до цього романтичний вид з вікна, та й в принципі споруда досить незвичайна і буде радувати не тільки Вас, але і Ваших гостей.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ: згідно СНІП (будівельні норми), в мансарді стелі нижче 2,5 метра повинні займати не більше 50% приміщення.

Якщо Ви вирішили добудувати мансарду, то краще довірити цю справу спеціалістам. У будівництві вона непроста, особливо коли справа стосується гідро- і теплоізоляції. Тільки досвідчені спеціалісти зможуть зробити комфортну атмосферу на мансардному поверсі.

Ми завжди раді відповісти на всі Ваші запитання за телефонами: +38 066 322 79 65 і +38 098 116 67 12

Або залишайте заявку за сайті і ми зателефонуємо Вам самі!