Клієнту завжди важливо знати про будівельну техніку на ділянці: необхідно прорахувати витрати і скласти план розміщення. Сьогодні розповімо, що і на яких етапах потрібне для зведення каркасного будинку.

Основна частина робіт проводиться вручну, або з використанням «легкої» техніки, яка не вимагає спеціальних умов. Однак в деяких випадках потрібна додаткова будівельна техніка.

Наприклад, в процесі роботи можуть виявитися важкодоступні для подання бетону ділянки. При виникненні такої проблеми для успішної реалізації проекту потрібні бетономіксер і бетононасос.

Важлива частина будь-якої будівлі – це фундамент. Для того, щоб Ваша фортеця прослугувала якомога довше, ми приділяємо цьому питанню особливу увагу і для ефективної роботи використовуємо важку техніку.

Наприклад, крани і маніпулятори знадобляться для зведення основи будинків в панельно-каркасній і щитовій технологіях, але, можна обійтися і без них, кожен випадок індивідуальний.

Габаритна техніка, найчастіше, потрібна для доставки вантажів і матеріалів. Звичайно, ніхто не заважає Вам використовувати середнэтонажнік, але частіше за все, якщо хочете заощадити на логістиці, радимо брати фуру.

В середньому, за нашим досвідом, для будівництва каркасного будинку потрібно 10-12 тонн різних пристосувань або деталей з заводу, які краще доставити на об’єкт за раз.

Спецыаліалісти компанії роблять спеціальний аналіз і проводять розрахунки, щоб при передачі вантажу не виникло проблем.

При плануванні бюджету на будівництво, не забудьте врахувати, що техніка не входить у вартість «будинку під ключ» і оплачується замовником окремо. Однак в такому випадку всі витрати обгрунтовані, виправдані і потрібні для ефективного проведення робіт.

Якщо у Вас вже є ідея для проекту каркасного будинку, залишайте заявку на сайті, і ми скоро зв’яжемося з Вами.