Багато домовласників хотіли б бачити лазню на своїй ділянці, тому цей напрямок затребуваний. Лазня це не тільки приємний відпочинок в компанії рідних, а й користь для здоров’я.

Споруда лазні за каркасною технологією відрізняється простотою і швидкістю збірки. Такий підхід дозволить Вам в короткі терміни спорудити лазню і врахувати всі індивідуальні бажання.

Лазня за каркасною технологією не дасть усадки і не залежить від властивостей ґрунту. Крім того, відносно невелика вага конструкції дозволяє істотно заощадити на закладці фундаменту при збереженні його жорсткості і міцності. Також, через високу швидкість зведення конструкцій кошторис будівництва буде набагато нижче, ніж в разі цегляних або бетонних лазень.

Переваги лазні за каркасною технологією:

  • Екологічно чистий матеріал;
  • Будівництво не залежить від сезону і може вестися за любої погоди;
  • Енергоефективна конструкція;
  • Швидке встановлення;
  • Вигідна вартість.

При будівництві лазні дуже важливо ретельно продумати розташування всіх кімнат. Заздалегідь необхідно визначити розташування печі, парової, передбанника, душової і іншого. Грамотне проектування зробить Вашу лазню практичною і зручною.

Будівництво лазні вважається вигідним вкладенням, тому багато Харків’ян закладають її в план будівництва оселі. Але навіть якщо Ви не побудували лазню відразу це не біда. Компанія «АЛ-ХЕККА» допоможе вибрати вигідне місце для будівництва на ділянці, створити план лазні і якісно виконає встановлення. Для заявок телефонуйте: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.