Коли в плані побудови планується тільки один поверх, важливо максимально компактно і функціонально використовувати простір. Не дивлячись на те, що ця задача здається простою, багато домовласників в кінці здачі проекту незадоволені плануванням будинку.

Кілька ідей щодо оптимізації одноповерхового будинку:

  • Двері. Розпашні двері віднімають багато корисного простору. Наші дизайнери радять використовувати розсувні або приховані в стіні скляні або дерев’яні двері. Такий варіант відмінно підійде для обідньої зони і вітальні.
  • Дах. Вибравши двосхилий дах можна грамотно організувати горище, збільшивши місце для зберігання.
  • Пральня. Де розмістити пральну / сушильну машину – завжди непросте завдання в одноповерховому будинку. Зазвичай пральню розташовують поряд з гаражем або парадним входом. Також часто розміщують пральню біля кухні, щоб скоротити протяжність водопроводу і заощадити гроші. Наші дизайнери радять розглянути можливість пральні, яка вбудована в головну ванну або гардеробну. Це має сенс, адже саме там знімають забруднений одяг і зберігають чистий.
  • Гараж. Не дивлячись на бажання якомога більше заощадити квадратних метрів ділянки, варто побудувати гараж віддалено від будинку. Близькість гаража до будинку створить безліч незручностей, дим і шум стануть звичними подразниками. Наша порада це окремий гараж, з’єднаний з будинком чарівною прохідною.

Ці прості поради подарують Вам вільний простір і допоможуть зберегти кошти. Створюйте свій затишний будинок разом з «АЛ-ХЕККА». Наші інженери завжди на зв’язку для консультації, дзвоніть за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.