Налаштуйте захисні огороджувальні конструкції відповідно до декору Вашого дерев’яного каркасного будинку, зберігаючи при цьому своїх близьких у безпеці від падінь.

Огороджувальні конструкції для зовнішнього фасаду будинку дуже важливі. Вони не лише доповнюють декор фасаду будинку, а й забезпечують безпеку його мешканцям.

Ось кілька факторів, які слід враховувати:

  • Розміри та ширина проміжку огороджувальних конструкцій. Відповідно до міжнародних норм житлового кодексу, висота перил має бути 95 см, якщо вони використовуються як поручні. Отвори між балясинами мають бути досить маленькими, щоб не допустити проходження 10-ти сантиметрової сфери. Місцеві норми та правила можуть відрізнятися від цих стандартів, тому уточнюйте їх заздалегідь, щоб уникнути дорогої, але необхідної за законом реконструкції.
  • Термін служби огороджувальних конструкцій. Якщо Ви підбираєте огороджувальні конструкції, врахуйте особливості клімату Вашого регіону. Так, у вітряних районах краще уникати панельних огорож, а в районах біля води рекомендується вибирати матеріали, які можуть витримувати навантаження морського середовища (нержавіюча сталь, герметизована деревина, скло). Також враховуйте температуру матеріалу Ваших перил, наприклад, метал не буде таким комфортним, як дерево, у дуже спекотних чи холодних областях.

Є дуже багато варіантів дизайну конструкцій, що захищають. Огорожі проходитимуть по всій довжині сходової клітки, ганку або тераси, тому важливо підібрати колір і текстуру перил, щоб вони гармонійно зливались з фасадом будинку.