До настання холодів ми усі прагнемо насолоджуватися прекрасним видом на вулицю – навіть якщо це просто проведення часу в патіо або терасах. У нас є кілька прийомів дизайну і збірки, які дозволять Вам краще провести час на відкритому повітрі і продовжити його, коли природа не так схильна до співпраці, як нам хотілося б.

  • Охолодження. Якщо тераса або патіо, розташовані на самій сонячній стороні будинку, додавання даху і створення деякої тіні допоможе знизити навантаження на кондиціонер (і банківський рахунок) влітку.
  • Збереження вуличних меблів. Погодостійкі тканини і матеріали для вулиці пройшли дуже довгий шлях – деякі з них не відрізняються від домашніх меблів, – але ніколи не завадить надати їм додаткову міру захисту. Накриваючи терасу або патіо, Ви можете залишати переважну більшість своїх подушок і аксесуарів на вулиці протягом усього року.
  • Турбота про будинок. Дах захищає не тільки тих, хто використовує терасу або патіо, але і сам будинок. Звівши до мінімуму кількість дерева, яке потрапляє під прямий вплив вологи і сонця, Ви можете зменшити частоту миття, фарбування або герметизації цих дерев’яних компонентів, економлячи Ваш час і гроші.

Обслуговування зон патіо і терас буває трудомістким і витратним, тому дані поради допоможуть удосконалити місце відпочинку і подарувати затишок.