АЛ-ХЕККА logo
Меню

Каркасне будівництво

100% дотримання термінів і норм ДБН
  • Будівництво каркасних дач
  • Покрівельні роботи та загальнобуд
  • Будівництво каркасних лазень, гаражів, мансард, веранд та ін.
  • Проектування каркасних будинків і споруд
Каркасні будинки і будівництво
Калькулятор розрахунку каркасного будинку

Розрахуйте вартість Вашого каркасного будинку на нашому калькуляторі

розрахувати проект
Покрівельні роботи
Ми надаємо послуги по покрівлі та заміни даху і відповідально заявляємо: “Для проведення монтажних робіт компанія «АЛ-ХЕККА» володіє відповідним обладнанням, спеціальними пристосуваннями і технічними пристроями. Зробимо Ваш дах бездоганно і Ваш будинок буде комфортним і якісним.”
Загальнобудівельні роботи
Компанія «АЛ-ХЕККА» будує об’єкти різної складності починаючи пристроєм фундаменту і закінчуючи будівництвом промислових будівель. Також надаємо послуги проектування, технічного нагляду для дотримання норм ДБН та інші види консультацій.
Як будується робота з нами
1.
Заявка/Зустріч

Ми разом обговорюємо завдання і прогнозуємо бюджет

2.
Складання/опрацювання варіантів

Виходячи з завдання і бюджету ми накидуємо і критикуємо варіанти, поки не виберемо основний робочий варіант

3.
Робоча фаза/Здача проекту

Укладаємо договір і вноситься оплата. Виконується і здається проект

Про нас

Будівельна компанія «АЛ-ХЕККА» – була заснована в 2010 році в місті Харків (Україна). На даний момент ми займаємо одне з лідируючих місць на ринку з будівництва каркасних будинків.

Вам потрібно побудувати будинок в Харкові? Ми знаємо, як вам допомогти, навіть якщо ви точно не визначилися, який саме хочете будинок. Працюємо з архітекторами різних напрямків і зможемо підібрати людину, яка втілить в життя будь-які ідеї. По вашому запиту можливе будівництво і без участі архітектора.

Ми працюємо вже більше 10-ти років, за цей час побудували в Харкові 35 будинків і ця цифра продовжує зростати! Створюємо як невеликі споруди, так і котеджі в кілька поверхів. Розмір наших проектів варіюється від 36м2 до 920 м2.

Наша компанія займається не тільки будівництвом каркасних будинків з нуля, ми також робимо прибудови, займаємося ремонтом, можемо добудувати другий поверх до вашого будинку або зробити проект під ключ.

Будівництво житлового приміщення відповідальна робота, де немає місця помилок і прорахунків. Ми ретельно підходимо до кожного етапу і приступаємо до будівництва тільки після укладення договору, де прописані всі етапи від початку робіт до здачі об’єкта.

Надаючи послуги будівництва каркасних будинків з урахуванням наших знань сучасних технологій будівництва та індивідуального підходу, ми будуємо людям світ затишку і комфорту, який відповідає їх уявленням.

Блог

Показати ще статті

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!